قوانین خرید از گروه آموزشی مداد

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب گروه آموزشی مداد برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

۱٫  سوالات پیش از خرید را حتماً در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.

۲٫ درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفاً می باید توسط سیستم تیکت گروه آموزشی مداد به ثبت برسد.

۳٫  بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.

تبصره: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفاً پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد؛ بیان این نکته بسیار مهم است شخصی سازی محصول شامل طی فرآیندی دیگر است که کاربران می توانند درخواست شخصی سازی یک محصول و یا سفارش محصولی خاص را ارسال نمایند.

۴٫ پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و گروه آموزشی مداد هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول توسط افراد دیگر را ندارد.

۵٫  پیش از خرید حتماً به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

۶٫  امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد؛ پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

۷٫ محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان گروه آموزشی مداد و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از گروه آموزشی مداد حذف خواهد شد.

تبصره : بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفاً نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از گروه آموزشی مداد خریداری کند.

۸٫ هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

۹٫ فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، آن را در اختیار دیگر افراد قرار داده است، گروه آموزشی مداد این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت ازحقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.

۱۰٫  با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت گروه آموزشی مداد، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط گروه آموزشی مداد را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

۱۱٫ گروه آموزشی مداد در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

۱۲٫ خدمات گروه آموزشی مداد به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد؛ ضمناً هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد خدمات گروه آموزشی مداد که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و گروه آموزشی مداد هیچ گونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. گروه آموزشی مداد تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن فایل های دریافت شده) نخواهد بود.

۱۳٫ سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و گروه آموزشی مداد هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

۱۴٫ تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات گروه آموزشی مداد تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه گروه آموزشی مداد و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، گروه آموزشی مداد حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت گروه آموزشی مداد در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا گروه آموزشی مداد مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت گروه آموزشی مداد کنترل نماید.